Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uziemieni po koncercie w CSK. Czekali w nocy na przyjazd parkingowego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Tylko raz parkowałem pod CSK i parkomat też był popsuty. Płaciłem w "pakamerze". Czy nie można ustawić, np. 3 albo 4 parkomatów. Jak 1 czy 2 się popsują, to pozostałe będą obsługiwać ruch. Poza tym, pod Plazą parkowałem wielokrotnie i nigdy parkomat nie był popsuty. Widocznie jakiś lepszy model. Nie można postawić pod CSK maszyn od tej firmy co stoją w Plazie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ten parking to totalna porażka a szczególnie awarie parkomatów . Nie można zapłacić i wyjechać tylko ciągłe nerwy i wkur..nie. Zmienić firmę ,która zarządza urządzeniami , albo firma niech zmieni urządzenia na inne. Przecież to takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że z CSK korzystają sami kulturalni ludzie , to z pewnością nie dochodziło do paniki i awantur . Nawet w myślach nie przeklinali , tylko z pokorą na otwarcie parkingu czekali . W innym przypadku pogwałcili by prawa KULTURY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oto rządzi PSL w CSK i województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wioska jak widać do miasta nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokłądnie taka sama sytuacja miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. Moskiewski balet, a o 22 wszyscy ludzie chcą wyjechać - a tu ZONK i popsute wszystkie biletomaty. Więc kolejka do pana parkingowego. Zamiast otworzyć szlabany i wypuścić wszystkich to najpierw stałam pół godziny w kolejce do opłaty a potem 30 minut do wyjazdu (pan otwierał szlaban ręcznie - bo wyjeżdżającym minęło 15 minut na opuszczenie parkingu). Koszmar - smród spalin. Nigdy w życiu tam nie wjadę. Oszusci. No i nikt mi nie zapłąci za zmarnowaną godzinę życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Urząd Marszałkowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było iśc po nowy bilet i za pół godziny wyjechać już normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem po spektaklu lub koncercie są duże kolejki do wyjazdu lub do kasy aby opłacić bilet. Jak by nie można było doliczyć tych 2 zł do biletu i otworzyć szlabany. Już nie wspomnę że trzeba mieć przy sobie monety aby zapłacić za bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo spotkało mnie po koncercie w styczniu 2017, też bramki były nieczynne, tylko wtedy po mojej interwencji podniesiono szlabany i wypuszczano samochody bez opłaty za parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli problem jest od dawna.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś debil!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie rzeczniczka tylko baba od ściemy i zbywania klientów. wyuczyła się paru formułek i gada jak robot , a ludzie stoją w korku i wdychają spaliny. wy***iłbym taką na zbity pysk i jeszcze szefa tego burdelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Tylko raz parkowałem pod CSK i parkomat też był popsuty. Płaciłem w "pakamerze". Czy nie można ustawić, np. 3 albo 4 parkomatów. Jak 1 czy 2 się popsują, to pozostałe będą obsługiwać ruch. Poza tym, pod Plazą parkowałem wielokrotnie i nigdy parkomat nie był popsuty. Widocznie jakiś lepszy model. Nie można postawić pod CSK maszyn od tej firmy co stoją w Plazie?
Plaza jest prywatna i płacą za pracę,a CSK państwowe i płacą za etat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co na to Urząd Marszałkowski?
Nie stresuj urzędników.Wysłali rzecznika i śpią spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa pracowników to Misiewicze, matki, żony i kochanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co bulwersować.Zrozumcie Panią rzecznik,przecież spawa jest w toku.Nie mylić z tokowaniem,które jest znacznie krótsze niż urzędniczy tok,który też kiedyś będzie miał swój finał.Cierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze przestać kłamać bo godziny pracy parkingu są dostosowane do imprez odbywających sie w csk. I nikt nie zamknie parkingu jak są samochody osób biorących udzial w wydarzeniu ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSK trzeba przewietrzyć łącznie z takimi pracownikami! Za bilety płaci się spore pieniądze a traktują nas jak intruzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...